Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Nováčci, vítejte!

Zpět na aktuality
Vše

Na začátku dubna jsme na naší nextbike mapě slavnostně zapíchli 2 nové špendlíky, protože se k vizi udržitelných měst nově připojila i města Česká Třebová, Klášterec nad Ohří, Benešov, Moravká Třebová a Hořice! V obou městech mají všichni díky podpoře svých měst prvních 15 minut jízdy zdarma, takže čekáme, že budeme v ulicích jen lítat!   

 

💙 Česká Třebová

V České Třebové si osedláte celkem 50 sdílených kol na 15 stanicích. Prvních 15 minut jízdy máte díky podpoře města vždy zdarma, od 16. minuty jízdy si pak zaplatíte 25 Kč za každých 30 min. jízdy.  

 

💙 Klášterec nad Ohří

V Klášterci nad Ohří si osedláte celkem 50 sdílených kol na 15 stanicích. Prvních 15 minut jízdy máte díky podpoře města vždy zdarma, od 16. minuty jízdy si pak zaplatíte 20 Kč za každých 30 min. jízdy.  

 

💙 Benešov

V Benešově si osedláte celkem 50 sdílených kol na 17 stanicích. Prvních 15 minut jízdy máte díky podpoře města vždy zdarma, od 16. minuty jízdy si pak zaplatíte 20 Kč za každých 30 min. jízdy.  

 

💙 Moravská Třebová

V Moravské Třebové si osedláte celkem 20 sdílených kol na 6 stanicích. Prvních 15 minut jízdy máte díky podpoře města vždy zdarma, od 16. minuty jízdy si pak zaplatíte 25 Kč za každých 30 min. jízdy.  

 

💙Hořice

V Hořicích si osedláte celkem 25 sdílených kol na 8 stanicích. Prvních 15 minut jízdy máte díky podpoře města vždy zdarma, od 16. minuty jízdy si pak zaplatíte 20 Kč za každých 30 min. jízdy.  

 

Celkem už nás tím pádem potkáte v 31 českých městech a už brzy se chystáme na další! Sledujte náš Facebook, Instagram nebo TikTok a budete u všeho s námi.