Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

52. Barum Czech Rally Zlín na kole a zdarma💫

Zpět na aktuality
Vše, Zlín

Nechte auto na kraji města a dorazte na Barumku na kole! 

Od 18. do 20. srpna se Zlín rozezní vrněním motorů 52. Barum Czech Rally. Barumka jde s dobou a snaží se předcházet přeplněným ulicím, zmatkům s parkováním, eliminovat uhlíkovou stopu a jet ti naproti příjemným zážitkem. A to je moment, ve kterém s nextbikem přikládáme ruku k dílu.   

Jak projet letošní Barumkou bez stresů s dopravou?

  • v pátek 18.8. ti doporučujeme nechat auto na stanicích u OC Centra Zlín, Sportcentra Malenovice, Lidlu Louky, Albertu na Přímé nebo Kauflandu na Sokolské a poté se směr své stanoviště přiblížit na nextbiku
  • ❗v pátek 18.8. budou kvůli zásahu do trati zrušené stanice Baťův mrakodrap, J.A.Bati, Trávník – Baťův institut a U15 – UTB. 
  • během rychlostních zkoušek v sobotu a v neděli 19.-20.8. tě potom čekají ⭐4 exkluzivní virtuální stanice ve Hvozdné, Slušovicích a na Pinduli, takže se můžeš rychle a na čerstvém vzduchu přesunout i tam 

Přesně umístění stanic najdeš během akce v aplikaci nebo na mapě Zlína TADY

Jak cestovat na nextbiku ve Zlíně zdarma? 

Ve Zlíně máš díky podpoře udržitelné mobility ze strany města 15 minut zdarma na každou jízdu na mechanickém kole. Stačí si stáhnout aplikaci, aktivovat účet a můžeš vyjet.

Barum Czech Rally Zlín ti k tomu přináší i kód „BARUMCZECH„, který ti následující 2 jízdy na mechanickém kole prodlouží na 30 minut zdarma. Tato akce platí jen ve Zlíně během konání akce od 18. do 20. srpna 2023.