Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

64. Zlín Film Festival na nextbiku

Zpět na aktuality
Zlín, Vše

Chceš toho během festivalu stihnout co nejvíce? Nechceš si kazit filmové zážitky starostmi, kde zaparkovat v přeplněném městě auto?

Kolo je svoboda, tak ho využij k přesunům i na ZLÍN FILM FESTIVALU! Nextbiky pro tebe budou během festivalu nachystané na 9 místech navíc a k tomu pro tebe máme exkluzivní kód na prodloužené jízdy zdarma. Kdo v tom jede s námi? 📽️

Na festivalu se můžeš opět těšit na bohatý filmový nebo doprovodný program, který bude připravený hned v několika festivalových zónách po celém městě Zlíně.V nich se můžeš těšit na celou řadu koncertů, zajímavých besedakcí pro teenegery nebo třeba projekce letního kina.

Pro rychlé přesuny mezi zónami jsou sdílená kola rychlou, udržitelnou a šetrnou dopravou. Najdeš je ve Zlíně na více než 90 místech, která jsou během festivalu rozšířena ještě o 9 mimořádných stanovišť u festivalových hotelů nebo u party stanu v sadu Svobody u zlínského zámku. Na každou jízdu na mechanickém kole máš ve Zlíně automaticky 15 minut zdarma na každou jízdu! 

Filmová kolojízda – minuty navíc ZDARMA!

Pro všechny návštěvníky festivalu i zlínskou veřejnost jsme navíc připravili speciální akci. V době konání 64. Zlín Film Festivalu získáš po zadání kódu „KOLOFILM“ zdarma dalších 15 minut na 2 jízdy. Tato akce platí v době od 30. května do 5. června 2024 a sčítá se s 15 minutami zdarma od města Zlína, takže po zadání kódu budeš mít 2 následující jízdy na krásných 30 minut zdarma. 

Voucher si vložíš do appky v menu/Přidat voucher. 

Chystáš se naběhnout na FESTIVALOVÝ PŮLMARATON MONET+ Zlín 

Stav se za námi na stanovišti nextbike, nasdílej, co nového v sedle a odnes si voucher na pořááádnou jízdu zdarma!

Pěknou podívanou!💙