Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Business Development Manager, Olomouc

Hledáš práci? Do našeho týmu v Olomouci hledáme Business Development Managera na HPP nebo IČO. 

Jsme nextbike, největší český provozovatel bikesharingu. Stále rosteme, vyvíjíme se a tvoříme trh stojící na chytré mobilitě lidí. S tím se pojí nové služby a produkty, které chceme nabídnout českým firmám a změnit tak stereotypy v rámci pracovních cest a dojíždění za prací. K tomu aktuálně potřebujeme aktivního a cílevědomého Business Development Managera.

Máš o pozici zájem?

Napiš nám přes kontaktní formulář a nezapomeň připojit životopis a krátký motivační dopis. V textu uveď, že máš zájem o práci Business Development Managera v Olomouci. 

O čem to bude?

Svěříme ti naše B2B portfolio, naučíme tě argumentovat a vyjednávat o spolupráci s firemními klienty. Tvojí hlavní misí bude prodej našich služeb týkajících se chytré a udržitelné mobility zaměstnanců firem, úřadů a různých institucí. Vše se u nás točí kolem kol a elektrokol a tedy i tvým úkolem bude dostat do sedel našich kol co nejvíce lidí. Centrálu máme v Olomouci. 

Co tě bude bavit?

Práce v nextbike není jen o odškrtávání to-do listu. Budeš součástí přátelského a pracovitého týmu, který věří, že mění města k lepšímu. Každý kontrakt, který dotáhneš, je úspěchem pro tebe i mikromobilitu v Česku. Ta má mimo jiné přímý vliv na snižování uhlíkové stopy dopravy nebo zlepšení kvality života ve městech. Svět tě potřebuje a my s ním!

Co za to?

Počítat můžeš s HPP s ohodnocením 35.000 – 45.000 Kč. Umíme nabídnout i motivační provizní systém. Dál ti dáme stravenky, Multisportku a samozřejmě možnost cestovat na nextbiku zdarma. 

Co potřebujeme?

Komunikativnost, tah na branku, příjemné vystupování a flexibilitu. Pokud máš zkušenosti na obchodní pozici, získáš velké plus. Nástup v březnu 2024.

Pokud tě pozice zaujala, pošli nám své CV s krátkým motivačním dopisem.

Nesedí ti HPP? Jsme otevřeni i volnější spolupráci na dohodu či IČO. Své možnosti nám nezapoměň zmínit v odpovědi.

Díky a budeme se těšit na případné setkání!

Prosím vyplňte všechna formulářová pole!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.