Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Business Development Manager

Do našeho týmu v Olomouci hledáme aktivního a cílevědomého Business Development Managera, který/á nám pomůže přiblížit bikesharing českým firmám a jejich zaměstnancům.

O čem to bude?

Seznámíš se s fungováním bikesharingu a hlavně jeho přínosy pro firmy v rámci udržitelné mobility zaměstnanců. Svěříme ti naše B2B portfolio, naučíme tě argumentovat a vyjednávat o spolupráci s firemními klienty. Tvojí hlavní misí bude rozšířit naši síť stanic k půjčování kol do sídel firem, office parků, obchodních center atp. Zároveň se s námi budeš podílet na tvorbě nových produktů pro B2B partnery a pomáhat je obchodovat.

Co tě bude bavit?

Práce v nextbike není jen o odškrtání to-do listu. Budeš součástí přátelského a pracovitého týmu, který věří, že mění města k lepšímu. Každý kontrakt, který dotáhneš, je úspěchem pro tebe i mikromobilitu v Česku. Ta má mimo jiné přímý vliv na snižování uhlíkové stopy dopravy nebo zlepšení kvality života ve městech. Svět tě potřebuje a my s ním! 😊

Co za to?

Počítat můžeš s HPP s ohodnocením 35.000 – 45.000 Kč. Dál ti dáme stravenky, Multisportku a samozřejmě možnost cestovat na nextbiku zdarma. A káva v kanceláři je u nás samozřejmost.

Co potřebujeme?

Komunikativnost, tah na branku, příjemné vystupování a flexibilitu. Pokud máš zkušenosti na obchodní pozici, získáš velké plus. Nástup v březnu 2023. 

Pokud tě pozice zaujala, pošli nám ve formuláři své CV s krátkým motivačním dopisem.

Nesedí ti HPP?

Poohlížíš se po přivýdělku při studiu nebo na mateřské? Jsme otevřeni i volnější spolupráci na dohodu či IČO ze všech koutů ČR. Své možnosti nám nezapoměň zmínit v odpovědi. 

 

Díky a budeme se těšit na případné setkání!

Prosím vyplňte všechna formulářová pole!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.