Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Ceny

Pro každého zákazníka máme připraveny měsíční a roční varianty předplatného, stejně jako možnost jednorázových výpůjček. Kolik vás bude půjčovné našich mechanických kol a e-kol stát?

Kompletní informace o sazbách a předplatném

Standardní předplatné s Nadací Tipsport

Díky skvělé spolupráci s Nadací Tipsport máte možnost využít variant měsíčního a ročního předplatného za speciální ceny. Nadace Tipsport pomáhá se všemi projekty nextbike napříč Českou republikou a přibližuje tak udržitelnou formu dopravy všem.

Co získáte?

Mechanická kola
  • Neomezený počet jízd na prvních 30 minut zdarma (Praha, Brno, Hradec Králové a Pardubice), v ostatních městech, kde je již prvních 15 minut zdarma díky podpoře města získáváte dohromady 45 minut zdarma na každou výpůjčku.
  • Předplatné si můžete jednoduše pořídit v zákaznické aplikaci v sekci Moje tarify a výhody nebo na www.nextbikeczech.com ve svém zákaznickém účtu. Předplatné se automaticky prodlužuje, zrušení je možné kdykoli před automatickým prodloužením.
E-kola
  • Neomezený počet jízd na prvních 45 minut zdarma v systému Berounsko. Extra 15 minut zdarma na každou jízdu (do 30.11.2021) v Kladně.
  • Předplatné si můžete jednoduše pořídit v zákaznické aplikaci v sekci Moje tarify a výhody nebo na www.nextbikeczech.com ve svém zákaznickém účtu. Předplatné se automaticky prodlužuje, zrušení je možné kdykoli před automatickým prodloužením.
 

Jízdy zdarma s MultiSportkou

Ve spolupráci s Multisport Benefit jsme pro všechny aktivní držitele Multisport karty připravili speciální akci, díky níž získáte dvě 60 minutové jízdy denně bez omezení dalších sportovních aktivit v rámci Multisport benefit systému.

Pro získání jízd ZDARMA stačí jen verifikovat platnost své Multisportky v sekci Moje tarify a výhody. Vložte číslo karty (to delší pod čárovým kódem) a změnu uložte. Úspěšná verifikace Multisportky automaticky zajistí 2 x 60 minut jízdy denně úplně ZDARMA.

Co získáte?

  • 2 x 60 minut ZDARMA denně na všechny mechanická kola nextbike v České republice (neplatí pro e-kola). Ve městech, kde je již prvních 15 minut zdarma díky podpoře města nebo další výhodné akce se tento benefit automaticky připočte navíc.
  • Celková sleva se vztahuje i na konkurenční službu Rekola. Počet výpůjček zdarma na jeden účet Multisport je tedy omezen na 2×60 minut denně na obě služby dohromady.
 

Studentské předplatné s ISIC

Ve spolupráci s GTS ALIVE s.r.o. jsme pro všechny držitele karet ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE připravili možnost získat ještě levnější měsíční předplatné, které umožní studentům efektivní a šetrnou dopravu nejen po kampusech.

Pro získání studentské slevy je nutné verifikovat platnost svého ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE průkazu v sekci Moje tarify a výhody. Platná verifikace průkazu sníží cenu měsíčního tarifu na 99 Kč. Tarif je pak nutné  standardně zakoupit přímo v aplikaci v sekci Moje tarify a výhody.

Co získáte?

  • Neomezený počet jízd na prvních 30 minut zdarma (u mechanických kol). Ve městech, kde je již prvních 15 minut zdarma díky podpoře města, získáváte dohromady 45 minut zdarma na každou jízdu po dobu 31 dní.
  • Tarif se automaticky prodlužuje. Při neplatnosti průkazu se cena tarifu automaticky zvýší na původních 149 Kč.
 

Předplatné pro členy IKEA Family

Jste členy IKEA Family klubu a baví vás nextbike? Nebo zvažujete, že na něj přesedláte a uděláte tak něco pro sebe a čistší vzduch ve vašem městě? Spojili jsme se s IKEA a přinášíme členům měsíční předplatné za zvýhodněnou cenu 99 Kč nebo roční předplatné za 499 Kč! Přihlaste se do svého účtu IKEA Family a vyzvedněte si svůj unikátní kód k uplatnění slevy.

Co získáte?

  • Neomezený počet jízd na prvních 30 minut zdarma (u mechanických kol). Ve městech, kde je již prvních 15 minut zdarma díky podpoře města, získáváte dohromady 45 minut zdarma na každou jízdu.