Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

nextbike party ride: Zažijte rytmus Ostravy na kole s DJ Serafinem!

Zpět na aktuality
Vše

Řítí se největší jííízda tohoto léta! Nextbike do Česka přiveze vůbec první party na kolech, a to v rámci doprovodného programu Colours of Ostrava! Akci povede vídeňský DJ Serafin, který podobnými jízdami zrychluje tep měst v celé Evropě. Tuhle jedinečnou jízdu máte možnost zažít 3x během konání festivalu a vždy povede od Nové radnice v Ostravě k branám festivalu Colours of Ostrava. Přijeďte si užít nezapomenutelnou party na sdílených kolech, koloběžkách, kolečkových bruslích nebo klidně i v běhu!

Kde a kdy se sejdeme?

Startujeme u Nové radnice v Ostravě čtvrtek, pátek a sobota 18.-20.7.2024 vždy v 17:00. Další další zastávka bude u festivalového kempu Slezskoostravský hrad a postupně společně dojedeme ke vstupu Colours of Ostrava u Lávky. Připravte se na 30 minutovou trasu plnou hudby a skvělé atmosféry, kterou jinde nezažijete! 

Není potřeba lístek na Colours of Ostrava

Nextbike party ride je zcela zdarma a není potřeba mít ani lístek na Colours of Ostrava! Přidat se můžete sólo i s celou partou. Na místě bude připraveno několik desítek sdílených kol nextbike k půjčení na party. Pokud nemáte vlastní kolo, ničemu to tím pádem nevadí.

DJ Serafin

O tempo a atmosféru se postará rakouský DJ Serafin (techno, trance). Věřte, že na tepovku, která zazní z jeho djského cargo kola, dlouho nezapomenete!

Jak se zapojit?

Připojit se můžete na nextbiku, kole, koloběžce, kolečkových bruslích nebo klidně v běhu. Hlavní je si party užít! Připojte se k události na Facebooku, ať máte vždy aktuální info.

Proč se zúčastnit?

Nextbike Party Ride není jen obyčejná jízda městem, ale unikátní zážitek, kterým společně rozjedeme trend parties v sedle v Česku! Připojte se k nejúžasnější jííízdě tohoto léta.

Garantujeme vám, že jste ještě nic podobného nezažili! 

Uvidíme se ve čtvrtek, pátek a sobotu v 17:00 u Nové radnice v Ostravě!