Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Servisní technik / Rebalancer

Do našeho týmu hledáme rebalancera a servisního technika v jednom na HPP!

O čem to bude?

Tvojí pracovní náplní bude servis a rozvážení jízdních kol po stanicích tak, aby byla stále ve skvělém stavu a dostupná našim uživatelům. Prací v terénu tě povede jednoduchá intuitivní aplikace ve služebním telefonu. Převážení kol mezi stanicemi umožní služební dodávka. Budeš komunikovat napříč firmou, zejména s týmem zákaznického servisu pomocí naších interních aplikací.

Pod servisem si představ dofukování pneu, seřízení brzd, sedla apod. v terénu. Složitější opravy probíhají na workshopu a naučíme tě je. 

Co tě bude na rebalancování bavit? 

Jedná se o práci v pohybu venku na vzduchu. Budeš patřit do týmu mladých, pohodových, ale i pracovitých lidí, kteří věří, že mění svět k lepšímu.

Co za to?

Počítat můžeš se slušným ohodnocením. Dál ti dáme stravenky, Multisportku a samozřejmě možnost cestovat na nextbiku zdarma.  Jsme otevření i polovičním úvazkům a spolupracím na DPP.  

Co potřebujeme?

Důležité je pro nás nadšení, samostatnost a zručnost. Nutné je mít ŘP sk. B, ideálně se zkušeností s řízením dodávky. Výhodou alespoň základní znalost oprav jízdních kol, vše další tě doučíme. 

 

Líbí? Napiš nám přes kontaktní formulář. Do těla zprávy uveď, o jakou pozici a v jakém městě máš zájem.

 

Těšíme se na Tebe! 

 

Prosím vyplňte všechna formulářová pole!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.