Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Připravte se na hokejovou jízdu!

Zpět na aktuality
Vše

Blíží se největší hokejový svátek! Mistrovství světa v hokeji 2024 začíná v pátek 10. května a aby vše proběhlo hladce, je třeba udělat pár změn. Chceme, aby se diváci, kteří vyrazí na Mistrovství světa v hokeji, snadno dostali na sdíleném kole na stadiony a zase zpět. Stanice nextbike proto budou trochu jinde než obvykle. Jaká omezení nás po dobu konání MS v hokeji 2024 od 8. do 26. května v Praze a Ostravě čekají?

Ostrava:

Dvě stanice nextbike budou dočasně mimo provoz. Konkrétně se jedná o stanice  JIH Sport aréna a VIT-Ostravar aréna, které budou nahrazeny novými stanicemi v blízkosti Ostravar arény: Vítkovice-Městský stadion a Vítkovice-Ředitelství Vítkovic. Díky podpoře města máte v Ostravě 15 minut zdarma na každou jízdu, tak se vyhněte dopravním zácpám a problémům s parkováním a doražte na hokej na kole! 

mapa stanic nextbike během ms v hokeji

Modře jsou vyznačeny oblasti, kde najdete nextbike stanici během konání MS v hokeji 2024

Praha:

Některé stanice nextbike budou deaktivovány kvůli z důvodu zrušení dopravních stínů a jejich nahrazení odbočovacími pruhy a nepřístupností kvůli akci. Jde o stanice: 

45 547 – P9 – Sokolovská / Kovářská
45 592 – P9 – Českomoravská
45 853 – P9 – Sokolovská / Podvinný mlýn
45 947 – P9 – Sokolovská / Kovářská 2
46 339 – P9 – O2 Aréna – Harfa
48 352 – P9 – Iscare

Posílíme nextbike stanice v okolí uzavřené lokality kolem O2 arény: Libeňské nádraží, stanice u ulic Sokolovská a Českomoravská a stanice u cyklostezky podél Rokytky.

Nezapomeňte, že naše sdílená kola nextbike jsou u většiny stanic metra a s Lítačkou můžete využít 2x denně 15 minut zdarma. To je skvělá příležitost vyrazit na hokej na kole se všemi svými kamarády!

Přidejte se k nám na hokejovou jííízdu! Když se rozhodnete vyrazit na hokej na kole, užijete si skvělý sportovní zážitek, ale také pomůžete minimalizovat dopravní problémy v Praze a Ostravě.