Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Revoluční novinka: Převoz kol na vlečce tažené elektrokolem

Zpět na aktuality
Vše

Tak tohle bude jízda! Nově přepravujeme kola mezi stanicemi a do servisu vlečkou taženou elektrokolem. Díky tomu můžeme udržitelně přemístit až čtyři kola najednou a dodávky nechat odpočívat v garáži. Vlečku teď testujeme v několika městech a všichni na ni pějí jen ódy. Prakticky okamžitě se z ní stal spolehlivý pomocník našich servisních techniků. Je to nejen pohodlný, ale také ekologicky způsob, jak můžou přesouvat naše kola tam, kde jsou potřeba. Vlečka uveze až čtyři kola a v kombinaci s elektrokolem to odsejpá náramně rychle, pohodlně a hlavně efektivně! 

„Z vlečky jsme nadšení. Tahle novinka je dalším krokem pro snižování emisí oxidu uhličitého a udržitelného rozvoje měst. Přeprava kol je důležitou součástí naší služby a vlečka nám umožňuje ještě ekologičtější a efektivnější přepravu ve městech. Plánujeme ji postupně rozšířit i do dalších měst.“ říká Lukáš Luňák, spoluzakladatel nextbike.

Jsme nadšení, že tahle novinka v nextbike flotile funguje tak fantasticky a posouvá bikesharing zase na další úroveň! 🚲 🌟