Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Rozjeďte to na festivalech s výhodami od nextbike

Zpět na aktuality
Vše

Léto je díky nextbike rok od roku zelenější! Máme pro vás přehled letních akcí a festivalů, kde můžete využít naše kola s extra výhodami. Čekají na vás bonusové stanice, minuty zdarma a spousta dalšího, díky čemu se vyplatí nechat auto doma a dojet na kole. Tak nasedněte a užijte si léto na max!

Zlín Film Fest (30. 5. – 5. 6. 2024)

Zlín Film Festival je největší a nejstarší festival svého druhu na světě, je zaměřený na filmy pro děti a mládež. Letos se koná už 64. ročník a kromě filmů se můžete těšit i na bohatý doprovodný program. Bude k vidění na 300 filmů z 50 zemí. S promo kódem si užijete jízdy zdarma. 

Rock for People (13. – 16. 6. 2024)

Rock for People je jedním z největších hudebních festivalů v České republice. I letos se můžete těšit na skvělou hudbu s hvězdami jako The Offspring, Bring me the horizon nebo Avril Lavigne. Přijeďte na nextbiku a využijte bonus v podobě minut zdarma! Hravě díky nim dojedete úplně zadara z centra města až k branám festivalu. 

FM City Fest (21. – 22. 6. 2024)

FM City Fest ve Frýdku-Místku mixuje hudbu a zábavu pro všechny věkové kategorie. Festival nabízí populární kapely a bohatý program pro celou rodinu. Díky festivalové stanici, přijedete na nextbiku až ke vstupu. 

Student Fest v Praze (15. – 16. 6. 2024)

Student Fest je hudební festival se zlevněným vstupným pro studenty. Pořadatelé se snaží podpořit mladé a nadějné progresivní studentské hudební projekty a umožnit jim vystoupit na stejném pódiu s profesionály. Přijeďte na nextbiku do stanice u areálu festivalu a využijte minuty zdarma.

Beats for Love (4. – 7. 7. 2024)

Beats for Love v Ostravě je největší festival elektronické hudby ve střední Evropě. Letos zde budou extra festivalové stanice U lávky a DOV Hlubina, a také více kol na stanici u Slezskoostravského hradu. Navíc máte minuty zdarma na každou festivalovou jízdu!

Colours of Ostrava (17. – 20. 7. 2024)

Colours of Ostrava je multižánrový hudební festival, který se koná už více než 20 let. K dispozici budou extra festivalové stanice U lávky a DOV Hlubina a více kol na stanici u Slezskoostravského hradu. S nextbike máte minuty zdarma na každou festivalovou jízdu. 

Koncert Ed Sheeran v Hradci Králové (12. 7. 2024)

Pokud se chystáte na koncert Eda Sheerana v Hradci Králové, bude vás určitě zajímat, že na nextbike dojedete až ke vstupu na koncert. Vyhněte se kolonám, předjeďte je na sdíleném kole a možná stihnete i první řadu! 

Štěrkovna Open music (25. – 27. 7. 2024)

Hudební festival s mnohaletou tradicí, kde se každoročně představují nejlepší hudební interpreti z České i Slovenské republiky. Díky spolupráci s nextbike dojedete na kole až k areálu Hlučinské Šterkovny, kde se festival koná. A navíc od nás na festivalové stanici dostanete i minuty zdarma! 

Pop Messe v Brně (26. – 27. 7. 2024)

Pop Messe v Brně je moderní hudební festival s pestrým programem. Přijeďte na sdíleném kole a užijte si skvělou atmosféru Brna a jeho nové festivalové scény. Pro účastníky festivalu máme jízdy zdarma. 

Letní Filmová Škola Uherské Hradiště (26. 7. – 2. 8. 2024)

Na Letní Filmovou Školu v Uherském Hradišti se sjíždí filmoví nadšenci z celého Česka. V nextbike na ně budeme připraveni – navýšíme počet kol a rychlíme všem návštěvníkům pendlování mezi filmovými sály. 

parta přátel popíjí drinky na letním festivalu

Užijte si léto, vyražte na festivaly na sdíléném kole nextbike a udělejte něco dobrého pro planetu!