Výhodné tarify

Standardní tarify s Nadací Tipsport

Díky nové spolupráci s Nadací Tipsport máte od letošního roku možnost využití standartních měsíčních a ročních tarifů za speciální cenu*. Nadace Tipsport zaštituje všechny projekty nextbike napříč celé Čr a díky tomu můžete využít benefitů měsíčních a ročních tarifů ve všech městech neomezeně.

Porovnání oproti minulému roku

Měsíční tarif (31 dní) – 200 Kč nyní jen 149 Kč
Roční tarif (365 dní) – 1190 Kč nyní jen 899 Kč

Co získáte?

Neomezený počet jízd na prvních 30 minut zdarma (Praha, Brno a Olomouc), v ostatních městech, kde je již prvních 15 minut zdarma díky městu získáváte dohromady 45 minut zdarma na každou jízdu

*Tarify si můžete jednoduše zřídit přes zákaznickou aplikaci v sekci nastavení účtu/výhodné tarify nebo na našem webu ve svém zákaznickém účtu. Tarif se automaticky prodlužuje, zrušení je možné kdykoli před automatickým prodloužením. Tyto tarify platí jen na mechanická kola.

Tarif pro studenty s ISIC

Ve spolupráci s GTS ALIVE s.r.o. jsme pro všechny držitele karet ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE připravili možnost získat ještě levnější měsíční tarif*, který Vám umožní nejefektivnější, nejekologičtější a nejzdravější přesun do škol, univerzit a po kampusech.

Pro získání slevy na studentský měsíční tarif musíte nejdřív verifikovat platnost svého ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE průkazu v sekci nastavení/partnerská spojení. Platná verifikace průkazu sníží cenu měsíčního studentského tarifu na 99 Kč. Zvýhodněný studentský měsíční tarif si poté jednoduše aktivujete v sekci nastavení/výhodné tarify.

Ještě více výhodné

Měsíční tarif (31 dní) – 149 Kč pro držitele průkazů ISIC jen 99 Kč

Co získáte?

Neomezený počet jízd na prvních 30 minut zdarma (Praha, Brno a Olomouc), v ostatních městech, kde je již prvních 15 minut zdarma díky městu získáváte dohromady 45 minut zdarma na každou jízdu po dobu 31 dní.

*Tarif se automaticky prodlužuje, při neplatnosti průkazu se cena tarifu automaticky zvýší na původních 149 Kč.