Výhodné tarify

Standardní tarify s Nadací Tipsport

Díky nové spolupráci s Nadací Tipsport máte od letošního roku možnost využití standartních měsíčních a ročních tarifů za speciální cenu*. Nadace Tipsport zaštituje všechny projekty nextbike napříč celé Čr a díky tomu můžete využít benefitů měsíčních a ročních tarifů ve všech městech neomezeně.

Porovnání oproti minulému roku

Měsíční tarif (31 dní) – 200 Kč nyní jen 149 Kč
Roční tarif (365 dní) – 1190 Kč nyní jen 899 Kč

Co získáte?

Neomezený počet jízd na prvních 30 minut zdarma (Praha, Brno a Olomouc), v ostatních městech, kde je již prvních 15 minut zdarma díky městu získáváte dohromady 45 minut zdarma na každou jízdu

*Tarify si můžete jednoduše zřídit přes zákaznickou aplikaci v sekci nastavení účtu/výhodné tarify nebo na našem webu ve svém zákaznickém účtu. Tarif se automaticky prodlužuje, zrušení je možné kdykoli před automatickým prodloužením. Tyto tarify platí jen na mechanická kola.

E-kola

Měsíční tarif (31 dní) – 390,- Kč
Roční tarif (365 dní) – 1900,- Kč

Co získáte?

Neomezený počet jízd na prvních 45 minut zdarma v systému Berounsko.

*Tarify si můžete jednoduše zřídit přes zákaznickou aplikaci v sekci nastavení účtu/výhodné tarify nebo na našem webu ve svém zákaznickém účtu. Tarif se automaticky prodlužuje, zrušení je možné kdykoli před automatickým prodloužením. Tyto tarify platí jen na e-kola.

Tarif pro studenty s ISIC

Ve spolupráci s GTS ALIVE s.r.o. jsme pro všechny držitele karet ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE připravili možnost získat ještě levnější měsíční tarif*, který Vám umožní nejefektivnější, nejekologičtější a nejzdravější přesun do škol, univerzit a po kampusech.

Pro získání slevy na studentský měsíční tarif musíte nejdřív verifikovat platnost svého ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE průkazu v sekci nastavení/partnerská spojení. Platná verifikace průkazu sníží cenu měsíčního studentského tarifu na 99 Kč. Zvýhodněný studentský měsíční tarif si poté jednoduše aktivujete v sekci nastavení/výhodné tarify.

Ještě více výhodné

Měsíční tarif (31 dní) – 149 Kč pro držitele průkazů ISIC jen 99 Kč

Co získáte?

Neomezený počet jízd na prvních 30 minut zdarma (Praha, Brno a Olomouc), v ostatních městech, kde je již prvních 15 minut zdarma díky městu získáváte dohromady 45 minut zdarma na každou jízdu po dobu 31 dní.

*Tarif se automaticky prodlužuje, při neplatnosti průkazu se cena tarifu automaticky zvýší na původních 149 Kč.

Jezděte ZDARMA s Multisport (již brzy)

Ve spolupráci s Multisport Benefit s.r.o. jsme pro všechny aktivní držitele Multisport benefit karty připravili speciální akci díky níž získáte 2x 60 minutová jízda denně bez omezení dalších sportovních aktivit v rámci Multisport benefit systému.
Pro získání jízd ZDARMA musíte verifikovat platnost své Multisport benefit karty v sekci nastavení/partnerská spojení. Platná verifikace průkazu automaticky zajistí 2x 60 minutová jízda denně úplně ZDARMA.

Co získáte?

2x 60 minut ZDARMA denně na všechny mechanická kola nextbike v Čr. Ve městech kde je již prvních 15 minut zdarma díky městu nebo další výhodné akce se tento benefit automaticky připočte navíc.