Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Pro univerzity

Podpořte studenty a zaměstnance své univerzity speciálními benefity pro jízdu na nextbike. Jako oficiální partner mobility univerzit po celém světě integrujeme kampusy a studentské koleje do systému našich sdílených kol.

Udržitelná a rychlá forma kampusové dopravy

Jednoduše propojte všechny univerzitní budovy bikesharingem

Zajistěte studentům zelenou kampusovou dopravu zdarma

1 Šetrná a zdravá univerzitní doprava

Zpřístupněte svým studentům a zaměstnancům mobilitu šetrnou k životnímu prostředí a podporující zdravý životní styl. Integrujte univerzitní budovy, menzy a koleje do naší sítě stanic a buďte flexibilní.

2 Vždy výhodněji

Studenti a zaměstnanci dostávají volné minuty nebo extra jízdní kredit na nextbike. Navíc všichni držitelé karet ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE mají speciální slevu na měsíční předplatné.

3 Image odpovědné a nadčasové instituce

Využijte pestré možnosti propagace na našich kolech nebo v aplikaci. Zvyšujte atraktivitu vaší univerzity pro potenciální uchazeče o studium. Budujte image odpovědné a nadčasové instituce. Sbírejte data o najetých kilometrech a ušetřených emisích CO2 k dalšímu PR využití.

4 Kdo s námi už jezdí?

Všechny tyto vysoké školy s námi už jezdí: Univerzita Hradec Králové, Univerzita Palackého v Olomouci, VŠB – Technická univerzita v Ostravě, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Slezská univerzita v Opavě, Univerzita Pardubice, Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra v Praze. Přidejte se k nim!