Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Najíždíme na Evropský týden mobility s Benem Cristovao!

Zpět na aktuality
Vše

Evropský týden mobility má letos téma „Lepší spojení“. Spojili jsme se s Benem Cristovao, aby mělo volání po udržitelnější dopravě pořádný zvuk!

Ben pravidelně upozorňuje na téma udržitelnosti a co je víc, nebojí se pro ni nově rozjet i revoluci v pořádání akcí. V tom rozhodně jedeme s ním!  

Na našem Instagramu proběhla soutěž o lístky na jeho epickou show 1.10. v O2 areně, u které budeme taky.

Show bude extra friendly vůči planetě. Veganské jídlo, vratné obaly, upcyklovaný merch a naše udržitelná doprava… Tím vším ukážeme světu, jak se chovat, aby se měly kde bavit i generace po nás. 

Dojeď si na koncert na nextbiku ZDARMA. Stačí vložit do appky kód „JEDUNABENA“ a automaticky ti přistane 2 x 60 minut jízdy zdarma. Jízdy zdarma se vám uplatní jen 1.10.2022 od 16 do 24 hod. v Praze.  

 

Evropský týden mobility se koná od 16. do 22. září 2022.

Proč má letos téma Lepší spojení? Po měsících izolace, omezení a limitů se chceme zase potkávat, vidět, povídat si, propojovat a užívat přítomnost druhých. K tomu ve městech patří i možnost cestovat k sobě příjemně a udržitelně.  Akce nikoho nenutí odevzdat klíčky od auta, ale vede k zamyšlení, jestli jde každodenní trasy urazit i šetrnější cestou. 🚶🚴‍♂️🛴🚋🌳