Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Zkus sdílené elektrokolo

Zpět na aktuality
Vše

Chceš, aby to za tebe do kopce někdo odmakal? Zkus sdílené elektrokolo nextbike! Projedeš se na něm v Mladé Boleslavi, Berouně, Zlíně, Kladně, Dvoře Králové a Třebíči, a to za ceny, které začínají už od 1 Kč za minutu! V Berouně máš díky podpoře Nadace Tipsport dokonce prvních 15 minut pokaždé zdarma! 

Jak na To?

Nemusíš být technický génius. Pro zapůjčení elektrokola stačí mít chytrý telefon a aplikaci nextbike. A pokud chytrý telefon nemáš, nezoufej! Stačí se zaregistrovat na webu nextbike a s pomocí zákaznické linky si kolo půjčit. 

Stáhni si aplikaci nextbike: Začni tím, že si stáhneš mobilní aplikaci nextbike. Pak si jen jednoduše vytvoř svůj účet a přidej svoji platební kartu.

Půjč si elektrokolo: Teď už můžeš vyrazit! Elektrokolo si půjčíš tak, že naskenuješ QR kód na kole a stiskneš „Půjčit kolo.“

Vyraž: Kolo je teď tvé a můžeš se vydat na cestu.  

Vrať kolo: Elektrokolo vracej vždy do oficiální nextbike stanice nebo do vyznačených zón – podle toho, ve kterém městě zrovna jezdíš. Zaparkuj, zavři zámek a je to! 

Pokud by se ti stalo něco nepříjemného nebo bys měl technické problémy, stačí zavolat na naši zákaznickou linku (+420 581 652 047, Po-Pá 9 – 17.00 hod.) nebo nechat zprávu v aplikaci. Naš tým se o tebe postará!

Ať už si chceš udělat malý výlet nebo jen přejet z bodu A do bodu B, elektrokolo jsou tu pro tebe už v 5 městech. 😊🚴‍♂️