Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Dokáže se Praha dopravně zklidnit? Zkušenosti z New Yorku i Milána přijedou představit světoví odborníci

Zpět na aktuality
Vše

Konference „Vyzkoušejte změnu,“ pořádaná organizací Pěšky městem, přináší inspiraci a know-how pro vytváření udržitelných městských prostorů a dosahování trvalých změn v ČR i ve světě pomocí taktického urbanismu. Konference se koná 12. a 13. října v pražském CAMPu pod záštitou náměstka primátora Zdeňka Hřiba, Komory architektů ČR a Ministerstva dopravy.

 

Konference „Vyzkoušejte změnu“ představí taktický urbanismus jako prostředek rychlé a levné proměny veřejných prostorů. Pěšky městem usiluje o změnu postojů v české společnosti a ukazuje, že nová řešení nemusí být bolestivá. Jsme hrdými partnery této akce a plně ji podporujeme, protože víme, jak důležité je tato témata zviditelňovat a inspirovat se právě dobrou praxí ze zahraničí, kde to jednoduše šlo.

 

Hvězdou konference bude Janette Sadik-Khan, světová odbornice na dopravu a přeměnu měst. Dalšími řečníky jsou mezinárodní experti na taktický urbanismus. Konference nabídne inspiraci a konkrétní příklady, jak tvořit udržitelná města, a to nejen v Praze, ale i v celé České republice.

 

Zajeď si na konferenci na nextbiku ZDARMA! 

A to nejlepší nakonec – všechny příjezdy a odjezdy do i ze stanic Camp a Camp 2 do 30 minut budou během konference automaticky ZDARMA

 

Více informací na www.peskymestem.cz