Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Kvůli vandalismu dočasně rušíme stanice v Ostravě

Zpět na aktuality
Ostrava

Ostrava začíná být pro naše kola až moc divoká. 

🤕🤕🤕

Jako první krok proti ničení kol na jihu jsme nuceni dočasně zrušit stanice, ve kterých naše flotila nejvíce trpí. Poznáte je podle červených polepů a už došlo k jejich deaktivaci.

Jsou to stanice: U Lesa, Tylova x Rottrova, Středoškolská, Palkovského MHD, OU lékařská fakulta, Obchodní centrum, V zálomu, U Hrúbků, Na Široké, Nedbalova/Hruška, Generála Píky, dětské hřiště Vršovců, Emy Destinové, Hruška Vítkovice, Lidická, SPŠ Výstavní, Vítkovice – nádraží, Kotlářova a Výstavní/Dr. Malého.

Poznáte je díky označení červenou nálepkou s infem o deaktivaci. Nejaktuálnější stav aktivních stanic vždy vidíte v mapě v appce nebo na webu. 

Pokud jste byli na tyto stanice zvyklí, nebojte, společně s městem a policií hledáme v lokalitě nová místa na stanoviště nextbike. Zároveň děláme maximum pro to, abychom deaktivované stanice co nejdříve opět zprovoznili v blízkých lokalitách.

Omlouváme se vám za komplikace, opravdu nás to mrzí. Zároveň věříme, že brzy najdeme i další bezpečná místa na stanoviště s koly, ať můžete dál cestovat po Ostravě, jak je libo!